Domů » Podporujeme

Podporujeme

ZS-MS - zákupy

Základní škola a Mateřská škola Zákupy

Základní škola a Mateřská škola Zákupy, příspěvková organizace byla zřízena  městem Zákupy jako organizace s právní subjektivitou dne 1.ledna 1993. Součástmi  příspěvkové organizace jsou : základní škola, dvě mateřské školy, školní jídelna, školní družina, školní turistická ubytovna a sportovní areál.

Město Zákupy

Městečko s bohatou historií, významnými historickými a uměleckými památkami, kulturními tradicemi,krásnou přírodou, turistickými cíli, mnoha sportovními, ubytovacími a stravovacími zařízeními leží v lesnaté, k jihu otevřené krajině 7 km severovýchodně od Mimoně a 8 km od České Lípy.

město zákupy
fc kamenice

FC Kamenice

Historie fotbalu v Kamenici sahá do padesátých let minulého století, kdy se zde dalo dohromady první mužstvo. Dle vyprávění pana Konvalinky byl první zápas sehrán asi v roce 1956 na improvizovaném hřišti na kraji obce a pole nad Dubovými (podle jiného zdroje poblíž hospody) a to s Velenicemi.

tanecni-skola-duha

Taneční škola DUHA

Taneční školu Duha založil v roce 1991 v České Lípě učitel tance a společenské výchovy Karel Řídel. Za své sídlo si vybral krásné prostory „Bílého domu“, kde má pro výuku k dispozici Velký sál, dvě taneční učebny a kancelář.