Domů » O nás

O nás

Firma 2022

PLAST SERVIS Kamenice s.r.o.

Firma PLAST SERVIS Kamenice s.r.o. vznikla roku 1993 jako nástupce fyzické osoby Jaroslav Žďánský, zakladatele a dnešního spolumajitele firmy. Naše rodinná firma se v průběhu třiceti let z dvoučlenného týmu rozrostla na současný kolektiv třiceti vyškolených profesionálů v oboru zpracování a obrábění nejen plastů.

Na počátku byla výroba zaměřena na výrobu z plastů a montáže potrubních celků, následně přibývalo obrábění plastových dílů až k dnešní podobě progresivního CNC obrábění na nejmodernějších strojích pod vedením Petr Žďánského.

V současnosti tedy nabízíme komplexní záběr výroby z a můžeme nabídnout maximálně flexibilní a rychlé dodávky jak technologických celků a nádrží, tak výrobky pro automatizaci jako jsou hliníkové základní desky, zakládací lůžka, krytování a náhradní díly pro výrobní linky.

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2015

V normě ISO 9001 jsou specifikovány požadavky na systém managementu jakosti, který mohou organizace používat pro interní aplikaci, certifikaci nebo pro smluvní účely s dodavateli a zákazníky. Využívá se při certifikaci pro nezávislé posouzení schopnosti organizace plnit požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2015, zákazníků, požadavky předpisů, vlastních požadavků stanovených pro efektivní fungování všech procesů a neustálého zlepšování systému managementu jakosti.

Certifikát č.42015766
Certificate No.42015766
zelenafirma

Jsme Zelená firma

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje tak svým zaměstnancům bezplatně odevzdat vysloužilá elektrozařízení, baterie a akumulátory. Zároveň je tím bez nutnosti cesty na speciální místo zpětného odběru podporujeme v ekologickém chování a s tím související recyklací, při které se mění odpad na znovu použitelný materiál.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou zaměstnanci jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn v areálu firmy PLAST SERVIS Kamenice s.r.o.. Projekt naší firmě také umožňuje bezplatný svoz a následnou recyklaci velkého elektroodpadu.

Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém, která se zabývá organizací sběru, tříděním a recyklací vysloužilých elektrozařízení v celé České republice.

Garance spokojenosti

ok-svgrepo-com

Individuální přístup

Zakládáme si na profesionálním jednání a snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. A to je jeden z důvodů, proč se k nám rádi vracejí.

ok-svgrepo-com

Vlastní výroba

Všechny výrobky, které dodáváme, pochází z naší vlastní výroby u nás na halách.  A to je důvod, proč jsou všechny naše výrobky kvalitní.

ok-svgrepo-com

Vlastní vozový park

Disponujeme vlastním vozovým parkem a díky tomu se nemusíte bát pozdního dodání. Vše podle domluvy a ještě včas. A v tom je naše kouzlo.

Kdo jsou naši zákazníci?

Rychlá reakce na poptávku, respektují termín, dobré ceny. Kdyby bylo více firem jako je PLAST SERVIS Kamenice s.r.o., to by se nám pracovalo.

brano

Ing. Karel Pešek
BRANO a.s.

PLAST SERVIS Kamenice s.r.o. je náš dlouholetý a významný dodavatel. Velká spokojenost s kvalitou výrobků. Velká spokojenost s termíny dodání. 

enersys

Lenka Fričová
EnerSys, s.r.o.

Firma PLAST SERVIS Kamenice s.r.o. patří do skupiny ověřených a certifikovaných dodavatelů. Rád s nimi spolupracuji. Zázraky do tří dnů.

clarios

Miroslav Koky
Clarios Česká Lípa spol, s.r.o.

Rychlá reakce na poptávku, společně s dobrou cenou a plněním dohodnutých termínů, ideální spolupráce se společností PLAST SERVIS Kamenice s.r.o..

gleich

Ivo Žůrek
GLEICH Aluminium s.r.o.

Společnost PLAST SERVIS Kamenice s.r.o. je náš dlouholetý a maximálně spolehlivý dodavatel výrobků i služeb. Maximální vstřícnost a spolehlivost.

membrain

Petr Lukášek
MemBrain s.r.o.